Kde a jak přezout

Přezutí pneumatik byste měli pokud možno svěřit odborným pracovníkům. V podstatě kdekoliv dnes narazíte na řadu pneuservisů, které budou rády za vaši poptávku a vy potom budete mít jistotu kvalitně a profesionálně odvedenou prací.

Můžete si obvykle vybrat, zda v pneuservisu kola i nakoupíte nebo využijete pouze službu přezutí vašich již starších, avšak stále optimálních pneumatik.

Zimní pneumatiky by měly být nasazovány s dostatečným předstihem. Pokud toto ponecháte na poslední chvíli, může se vám práce značně protáhnout. Mnoho pneuservisů je totiž s prvním sněhem doslova přetížena a tím pádem se pochopitelně protahují dodací doby.

Využívání zimních kol nepřináší pouze jakousi bezpečnost. Při jejich vhodném používání můžete taktéž značně ušetřit a to jak na spotřebě paliva, tak i na pojištění vozidel. Možná se to může zdát někomu divné, ale věřte, že řada tuzemských pojišťoven nabízí svým klientům v konkrétním programu pojištění významnou slevu v případech, kdy se zavážete využívat v zimních měsících zimní pneumatiky. Můžete si tak sjednat nejlevnější povinné ručení.

Ze stejného důvodu se nedoporučuje využívat zimní obutí v letním období. Taková zimní směs má totiž v teplotách nad 7°C velice výraznější spotřebu, v praxi to potom znamená, že musíte zbytečně investovat do spotřebovaného paliva mnohem vyšší sumu, než je potřebná.

Posted in Bezpečnost by admin at Únor 21st, 2011.

Comments are closed.